Fryzjerstwo

 Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych usług fryzjerskich dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Sposób, w jaki jesteśmy uczesani wpływa na nasze dobre samopoczucie. Odpowiednio ułożone włosy, o właściwej długości, a także barwie potrafią korzystnie zmienić nasz wygląd – odejmując lub dodając lat, a nawet korygując twarz. Wiedzą to doskonale zatrudniani przez nasz salon specjaliści od fryzur damskich, męskich oraz dziecięcych.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowy pakiet usług fryzjerskich, które stanowią odpowiedź na wszelkie potrzeby Państwa włosów. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty do pielęgnacji. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, dzięki którym włosy nabierają blasku i odzyskują witalność.

Wykonujemy zarówno fryzury okolicznościowe, jak i codzienne. Do potrzeb każdego Klienta indywidualnie dopasowujemy rodzaj zabiegu, styl fryzury, typ preparatów oraz właściwe narzędzia.
 

W OFERCIE USŁUG FRYZJERSKICH ZNAJDUJĄ SIĘ:


USŁUGI FRYZJERSKIE DLA KOBIET:

- strzyżenie,
- koloryzacja: jednokolorowa, dwukolorowa, balayage, ombre, sombre refleksy,
- modelowanie, stylizacja, upięcia, loki
- trwała,
- keratynowe wygładzanie i prostowanie włosów,
- przedłużanie/zagęszczanie włosów
- toner
- specjalistyczny zabieg pielęgnacyjno – regenerujący OLAPLEX,
 

USŁUGI FRYZJERSKIE DLA MĘŻCZYZN:

- strzyżenie maszynką, nożyczkami, awangardowe
- koloryzacja,
- stylizacja fryzur
- stylizacja brody i wąsów
 

FRYZJER DLA DZIECI

 Specjalizujemy się także w trudnej sztuce, jaką jest fryzjerstwo dziecięce. Wiemy, jak zadbać o dobre samopoczucie małego Klienta, dla którego wizyta w takim miejscu, może być prawdziwym przeżyciem. Dzięki odpowiedniemu podejściu naszych fryzjerów, dzieci opuszczają nasz salon z uśmiechem na twarzy, nie mogąc się doczekać kolejnej wizyty.

Oferujemy:

- strzyżenie,
- zabiegi pielęgnacyjne,
- czesanie.