Manicure francuski – jak wykonać proste i klasyczne paznokcie?

Eleganckie i delikatne paznokcie dodają każdej dłoni niesamowitej kobiecości i wdzięku. French to technika zdobienia, która doskonale prezentuje się zarówno na krótkich jak i długich paznokciach. Manicure francuski można wykonać zarówno przy pomocy lakierów hybrydowych jak i tradycyjnych. Jak samodzielnie wykonać klasyczne zdobienia? Dlaczego warto zdecydować się na manicure francuski lakierami hybrydowymi? Czym charakteryzuje się manicure francuski?

manicure francuski3Klasyka wśród klasyków – francuski manicure.

Manicure francuski opiera się na dwóch kolorach lakieru – białym i różowym. W zdobieniu tym cały paznokieć pomalowany jest delikatnym, różowym odcieniem, a jego końcówkę pokrywa idealnie równy, biały pasek. Wykonać można go przy wykorzystaniu klasycznych lakierów do paznokci, które warto pokryć lakierem bezbarwnym – doda on stylizacji połysku i trwałości, oraz lakierami hybrydowymi, które utwardzone w specjalnej lampie sprawią, że stylizacja będzie trwała i piękna nawet przez trzy lub cztery tygodnie. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zapraszam do sprawdzenia również do artykułu Easy Nails o manicure francuskim.

Manicure francuski idealnym zdobieniem na co dzień i od święta.

French to zdobienie, które sprawdza się na wiele okazji. Dzięki temu, że jest bardzo klasyczne i uniwersalne nadaje się do noszenia na co dzień – wpasuje się do wielu różnych stylizacji – ale także na większe okazje i wydarzenia – jego prostota doda jego właścicielce wyjątkowej elegancji.

Comments are closed.