Depilacja laserowa

LightSheer Duet®

Borykasz się z niechcianym i krępującym owłosieniem?

Zapraszamy do Fabryki Piękna. Pozbądź się zbędnych włosów raz na zawsze i ciesz się lśniącą i gładką jak jedwab skórą!

W krótkim czasie, bezboleśnie i na długie lata pozbywasz się niepotrzebnego owłosienia.

LightSheer Duet® to bezbolesna i najskuteczniejsza na świecie depilacja laserowa!
 

 

Najnowszej generacji laser diodowy firmy Lumenis® gwarantuje skuteczne i przede wszystkim bezpieczne usunięcie owłosienia. Certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration ) jest gwarantem depilacji bez powikłań. Dzięki wykorzystaniu po raz pierwszy systemu zasysania skóry – VACUUM możesz zapomnieć o przebarwieniach czy popękanych naczynkach krwionośnych! Nie martw się wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi – korzystając z tego rozwiązania stawiasz na komfort i wygodę!

Na życzenie klientów  próba laserowa!

Próba laserowa – bezpłatna w przypadku przystąpienia do zabiegów laserowych.

Przy depilacji kilku części ciała- RABAT ustalany indywidualnie.
 

Wyprodukowany przez firmę Lumenis® system LightSheer Duet stanowi światowy przełom w dziedzinie systemów do trwałej depilacji laserowej. Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser diodowy do trwałej depilacji. Dotychczas produkowany sprzęt został wzbogacony o technologię zasysania oraz znacząco powiększone okienko zabiegowe (22 x 35 mm). Wprowadzone zmiany znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezbolesny.

Zalety systemu LightSheer® Duet™:

  • Bezbolesność zabiegu dzięki zastosowaniu "technologii zasysania" oraz głowicy chłodzącej.
  • Dwie niezależne diody na jednej platformie
  • Znacznie skrócony czas trwania zabiegu (przykład: depilacja nóg na innych systemach niż Laser LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 2-3 godzin, depilacja na LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 20-45 min)
  • Częstotliwość impulsu do 3Hz gwarantuje najwyższą skuteczność zabiegu

Działanie
 

 

Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm i przenika do 2 mm w głąb skóry. Działa więc tylko powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu. Laser emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia", która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 3-4 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-50 % włosów. Niewielki odsetek odrastających włosków to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp, może zaistnieć konieczność przeprowadzenia czwartego i piątego zabiegu dla uzyskania lepszych wyników.